Hakkımızda

Doğa’dan Doğa’ya, 

Günümüzde doğayı korumak ve geliştirmek en önemli önceliklerimizden. Doğayı korumak ve hak ettiği duyarlılığı göstermek için büyük çaba gösteriyoruz. Çevreyi korumak ve yeni nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için ülke olarak uluslararası anlaşmalara imza atıyoruz. Yanı sıra son yıllarda özellikle ulusal ve  uluslararası kuruluşlar, işletmeler  çevre duyarlılığını önemli şirket politikası olarak benimsemiş durumdalar. Kuruluşlar; çevreye  duyarlı olmayı önemsiyor ve bunu sürdürülebilir şirket politikası olarak benimsiyorlar. Bu politikalar sonucunda önemli yatırımlar hayata geçiriyorlar. Tüm bu çabalar elbette önemli başlangıçlar ve çevre bilinci oluşmasına katkı sağlayan önemli adımlar. Ancak yaşanabilir bir dünya için ve özellikle sonraki nesillere bırakılacak çevre mirasının korunması için kişisel katkılarımız da gerekiyor.

Kişisel davranış  alışkanlıklarımızda ufak değişikliklerle çevrenin korunması ve geliştirilmesine katkıda bulunabiliriz. Çevre duyarlılığı oluşturan kampanyalara olumlu tutum ve  katkılarımız, kişisel paylaşımlarla kendi çevremizde yaygınlaştırmamız sonucu doğanın korunmasını sağlayabiliriz.

Yaşanabilir her çevre ve  her doğa parçası, çocuklarımıza bırakacağımız en önemli miras olacaktır.

Doğa Kağıt ( toprağa ekilen kağıt); böylesi bir duyarlılık sonucu üretildi. Doğa kağıt’ın amacı; çevre bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak ve katkıda bulunmaktır.  Hemen her sektörde işletmelerin doğaya gösterdikleri özeni ifade edebilecekleri, şirket politikalarını yaygınlaştırmak ve katkılarını artırmak için kullanabilecekleri, içindeki tohumlarla her kullanıcısına doğaya değmeyi ve  sevmeyi anımsatacak kağıtlar ürettik. Bireysel kullanım alanlarınızın tümünde tercih edebileceğiniz gibi şirket ya da kuruluşunuzun doğa duyarlı politikalarını yaygınlaştırmak için de tercih edebilirsiniz.

Geri dönüşümle üretilen ve içindeki tohumlarla çevreyi besleyen kağıtlarımızla, doğa duyarlılığına ve gelecek mirasımıza önemli katkıda bulunacaksınız.


Ticari Tescil Belgemizi İnceleyin